Mieszkania na Krzykach
Zamieszkaj tutaj

Mieszkanie na Krzykach

Nowe mieszkania Wrocław

O inwestycji

MICROapartamenty i KLIMATyczne mieszkania to nasza odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie deweloperskie i architektoniczne pozwala na nowatorskie rozwiązania na najwyższym poziomie.
KLIMATyczne mieszkania – to 61 standardowych mieszkań położonych w oddzielnym skrzydle budynku (każde z balkonem) oddawanych w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji przyszłych mieszkańców, o powierzchniach między 28 m2 a 65 m2.

 

 

Mieszkania na Krzykach w stanie deweloperskim są w pełni przygotowane do dalszego wykończenia, posiadają wszelkie niezbędne instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz grzewcze.

 

Krzyki Gaj, czyli dzielnica, gdzie znajdują się mieszkania, jest doskonale skomunikowana z dworcem głównym, wrocławskimi uczelniami oraz centrum miasta. Świetna lokalizacja dla par i rodzin z dziećmi. W okolicy bogata oferta żłobków, przedszkoli, szkół, a także basen i fitness, sklepy i usługi, przychodnie, restauracje i Park Południowy – idealne miejsce do wypoczynku bez konieczności dalekich eskapad za miasto. Krzyki Gaj to lubiane przez wrocławian osiedle, doceniane za doskonałą atmosferę miejskiego życia. Mieszkania na Krzykach są otoczone zielenią, a jednocześnie dobrze skomunikowane z resztą miasta. Ponadto, Park Skowroni, znajdujący się po drugiej stronie ulicy, jest idealnym miejscem do przejażdżek rowerowych oraz rodzinnych spacerów.

Bliskość centrum

Idealna lokalizacja, Krzyki Gaj, w niewielkiej odległości od centrum miasta,
w zasięgu większości wrocławskich uczelni.

Rozbudowana siatka komunikacyjna

W pobliżu dobrze rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, obejmująca zarówno autobusy, jak i tramwaje, które zapewniają wygodne połączenie
z innymi częściami miasta.

Różne metraże

Oferujemy szeroką gamę metraży i układów mieszkań od 28 aż do 65 m2.

Nowa jakość

Niestandardowe podejście do projektu dało w efekcie prac naszych doświadczonych architektów funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu budynek, a gra kolorów i murale na elewacjach zewnętrznych wyróżniają nas spośród dziesiątek nowych inwestycji na wrocławskim rynku.

Sprawdź ofertę >>

Zasób 1 Doświadczony deweloper

 • od 2004

  roku na rynku

 • 12

  zrealizowanych
  inwestycji

 • 400

  mieszkań
  w ofercie

PROJEKTUJEMY I BUDUJEMY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

COPYRIGHT BY LEMONHILLS