Nowe mieszkania we Wrocławiu

Nowe mieszkania we Wrocławiu

Mieszkania inwestycyjne

O inwestycji

MIKROAPARTAMENTY to 202 lokale o powierzchniach między 23 m2 a 47m2 składające się z 1 lub 2 pokoi z aneksem kuchennym i balkonem oraz łazienką. Każdy ergonomiczne i funkcjonalnie zaprojektowany z precyzyjnym wykorzystaniem każdego centymetra kwadratowego powierzchni to idealne lokum dla studentów, singli, młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę w dużym mieście, a także biznesmenów i turystów korzystających okazjonalnie z najmu krótkoterminowego, czyli najlepsza w dzisiejszych realiach oferta dla inwestorów.

Na własność

Przy inwestycji w nieruchomość pod wynajem, nie bez znaczenia jest samo posiadanie nieruchomości zważywszy na fakt stałego wzrostu jej wartości.

Pewny zysk

Nieruchomości tego typu są idealną możliwością dywersyfikowania portfela inwestycyjnego, traktowane jako lokata długoterminowa są najpewniejsza inwestycją przynoszącą wysokie zyski.

Bezpieczeństwo inwestycji

Zakup nieruchomości pod wynajem to najlepsza obecnie lokata kapitału

Komfort

Zakup mikroapartamentu zapewnia zyski z zainwestowanego kapitału.

DLACZEGO MIKROAPARTAMENTY?Mikroapartamenty to odkrycie pochodzące zza oceanu. Pierwsze powstały na Manhatanie w Nowym Jorku i szybko znalazły swoich naśladowców w innych amerykańskich metropoliach, a później zagościły w Europie.
Minimalistyczne wnętrza są idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie stale rośnie liczba osób chcących mieszkać w centrum, odwrotnie do jego powierzchni.
Włoski architekt Marco Pierazzi urządził w Rzymie mieszkanie o powierzchni 7 m2. Udało się tu zmieścić kuchnię, sypialnię i łazienkę, a kluczem do sukcesu okazała się wielozadaniowość i funkcjonalność mebli i urządzeń.
Moda i  potrzeba mikroapartamentów dotarła także do Polski.
Pierwsze z nich powstały właśnie we Wrocławiu i okazały się ogromnym sukcesem. Każdy centymetr kwadratowy maksymalnie wykorzystany pod czujnym okiem doświadczonych architektów, specjalne meble, ich ustawienie, funkcjonalność i kolorystyka wnętrza sprawiają, że małe mieszkanie oferuje wszystko co potrzebne do życia w centrum dużego miasta.

MIKROAPARTAMENTY DOBRA INWESTYCJA

Mikroapartamenty to odpowiedź deweloperów na potrzeby dwóch grup na rynku – inwestorów i najemców.

LOKATA DŁUGOTERMINOWA DLA INWESTORÓW

W obecnej sytuacji na rynku lokat, nieruchomości tego typu są idealną możliwością dywersyfikowania portfela inwestycyjnego, traktowane jako lokata długoterminowa są najpewniejszą inwestycją przynoszącą przyzwoite i gwarantowane zyski, zwłaszcza, że rosnąca inflacja nie sprzyja trzymaniu oszczędności na kontach bankowych, a ryzyko inwestowania w akcje czy fundusze przy dużych wahaniach na giełdzie nie zachęca do działania w tym sektorze.

Oferta dla inwestorów:
-cena netto,  całkowity zwrot podatku VAT także dla inwestorów nieprowadzących działalności gospodarczej
-odliczenie kosztów przy rozliczeniu podatku dochodowego

Dla najemców liczy się przede wszystkim lokalizacja. Dla ludzi młodych, singli czy studentów, a także pracujących w delegacjach pracowników ważny jest najem długoterminowy w dobrej lokalizacji, z której wszędzie mają blisko. Wynajem mieszkania to również alternatywa dla hotelu, zatem oferta najmu skierować również można do turystów czy biznesmenów. Obie grupy to ludzie, którzy doceniają życie w centrum, blisko komunikacji i miejsca pracy, restauracji, a także nocnego życia miasta i jego atrakcji turystycznych. Potrzebują mieszkania, którego nie będą musieli z nikim dzielić, wygodnego w użytkowaniu i łatwego w utrzymaniu.

Gdy liczy się lokalizacja –zakup wygodnego i komfortowego mieszkania w centrum miasta przedkłada się nad jego metraż. Jest to ważne dla młodych ludzi i co raz częściej dla rodziców studentów, którzy widzą potencjał w mikroapartamentach. Najpierw jako idealną alternatywę dla pokoju w akademiku, którego nie trzeba z nikim dzielić, a później jako lokatę na start w dorosłe życie.

Oferta dla inwestorów

 • cena netto, całkowity zwrot podatku VAT także dla inwestorów nieprowadzących działalności gospodarczej

 • odliczenie kosztów przy rozliczeniu podatku dochodowego

 • operator nieruchomości gwarancją bezobsługowego inwestowania

 • zakup apartamentu komfortowo i nowocześnie urządzonego zgodnie z wymaganiami rynku najmu, możliwość zakupu lokalu w standardzie deweloperskim lub urządzonego pod klucz

Doświadczony deweloper

 • od 2004

  roku na rynku

 • 11

  zrealizowanych
  inwestycji

 • 700

  mieszkań
  w ofercie

PROJEKTUJEMY I BUDUJEMY Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

COPYRIGHT BY LEMONHILLS